SZKOLENIA CAD A PROGRAM DO PROJEKTOWANIA

Efektywność projektów zależy w dużym stopniu od wiedzy na temat narzędzia wspomagającego codzienną pracę. Skrupulatnie zdobyte umiejętności wpływają na jakościowe wyniki. To główny powód, dla którego projektanci i inżynierowie decydują się na szkolenia CAD, których zadaniem jest doszlifowanie znajomości danego oprogramowania.

Profesjonalny CAD wymaga obycia. Wykorzystanie potencjału narzędzia jest możliwie po zrozumieniu jego działania. Niektórzy użytkownicy, dzięki intuicyjnej obsłudze, są w stanie w szybkim tempie wdrożyć się w sposób poruszania po oprogramowaniu oraz w pełni użytkować dostępne funkcje. Inni natomiast często wybierają szkolenia CAD.

Edukacja a profesjonalny CAD

Program do projektowania IRONCAD oferuje kompleksowe szkolenia CAD zarówno dla doświadczonych, jak i początkujących osób, ale także studentów. Wdrożenie do środowiska projektowania innowacyjnych modeli oraz projektów jest szansą na poprawienie wydajności pracy i jej znacznego przyspieszenia. Profesjonalny CAD, jakim jest IRONCAD to wsparcie naukowe na każdym etapie.

To doskonałe rozwiązanie dla studentów, dla których dostępna jest wersja edukacyjna, ukazująca możliwości projektowania różnorodnych komponentów w trójwymiarowym środowisku. Nabyte umiejętności będą szczególnie ważne, biorąc pod uwagę wymagania pracodawców oraz całej społeczności działającej na polu mechaniki i inżynierii.

Program do projektowania uznawany jest często za niezbędnik w różnorodnych działach projektowych. IRONCAD jest jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań. Jego kompleksowe funkcje i możliwości znacznie wyróżniają się na tle konkurencji. Jedną z nich jest połączenie modelowania dynamicznego (bezpośredniego) z modelowaniem parametrycznym.

Dużą rolę odgrywa również aspekt ekonomiczny. Przyjazna dla użytkownika polityka licencyjna to duży atut, dlatego oprogramowanie IRONCAD dostępne jest w licencji wieczystej, dzięki której osoba korzystająca z programu nie jest obciążona cyklicznymi opłatami za subskrypcję narzędzia.